background
affiche nederlands indie
Van het eerste zeilschip

het eerste zeilschip

Tot en met het laatste vrachtschip

het laatste vrachtschip
facebook forum
Nederlandse slachtoffers

LIJST VAN NEDERLANDSE  SLACHTOFFERS VAN DE SLAMAT

LIST OF DUTCH VICTIMS ON BOARD OF THE SLAMAT

Naam Slachtoffer op alfabet

Name Victim

Functie aan boord

Function

J. Adams Bediende
J. v. Aken Kwartiermeester
W.A. Amiabel Timmerman
A.H. Bakkers 3e Machinist
B. Bäcker 5e Machinist
Th. J. v.d. Berg 4e Machinist
J.M. Boele Bediende 1e klas
Ch. v.d. Bogert Bakker
P. Bokhoven Linnenstewart
S. de Boo Purser
A.J. Boogerds 1e Salger
G.C.W. Borsboom Pantryman
J.D. Bosch Matroos
G.H. Brand Dokter
A.M. v. Broekhoven Bediende 4e klas
J. v.d. Brugge Lampenist
D. Bruggeman Kwartiermeester
A.W. Brus Kapper
H.J. Das Matroos
M. Dikerhof 1e machinist
W.P.A. v. Doorn Kok
H. Doornkamp Matroos
A. Elzinga Verpleger
J. v. Es Matrozenjongen
G.M. Ewijk Matroos o/g
A. Gramsma 3e Machinist
C. ten Have 2e Machinist
C.J. Hegemans Magazijnmeester
J.F. 't Hoen Matroos o/g
L.J.C. v. Item Lichtmatroos
C.B. de Jong Bagagemeester
M.J. Kees 5e Machinist
W.J. Klijn 1e Officier
A. de Koning Kabelgast
J. van Krieken Bediende
W. Kroon Matroos
G. van Langeveld 4e Machinist
J.H. Lindeman 2e Marconist
A.N. Lokkerbol Bediende 2e klas
Tj. Luidinga Gezagvoerder
D.N. Lutteken Chefkok
J.A.M. Meeuwsen Kok/Patissier
J.M.A.K.R. Merks Magazijnmeester
D. Moerkerken Kwartiermeester
W. Nesse Matroos
A.F. v. Nierop 2e Patissier
J. Nieweg Matroos
A. Nieuwpoort 3e Kok
J. Pille Leerling Stuurman
C. Pronk Kwartiermeester
J.W.A. Rademaker 1e Marconist
F.J. de Reus 4e Machinist
H.A. Rietveld Assistent Purser
F.S.R. Rondel Bediende
J.J. Ruben Matroos
C.J.M. Schraven Kwartiermeester
T.J.C. Schrier 2e Electricien
M. Schuiten 1e Kok
A. v.d. Sjouw 3e Kok
B. Slothouber Bediende
Ph. Sluyter Bootsman
J.E. Somer Ass. Magazijnmeester
D. Swaneveld Kwartiermeester
T.C. Tijdgat Bediende 3e klas
J.C. Vercouteren 2e Slager
G.C. Voogelaar Chef Hofmeester
P. Vuyk 2e Kok
J.M. Weber Barkeeper
E. v. Willigen 2e Kok
G. v.d. Woude 3e Officier
W. Wijbrands Brandwacht
C. v. Wijk 5e Machinist
E. v. Zon Matrozenjongen
J. Zijlstra Matroos o/g